Aukcja WOŚP 2021

Samochód Chucka Norrisa z serialu „Strażnik Teksasu”

Strażnicy Teksasu (ang. Texas Rangers) to elitarna jednostka policji uformowana w Stanach Zjednoczonych w 1835 roku. Jej legenda zaowocowała aż 9 sezonami serialu „Strażnik Teksasu”, który do dziś postrzegany jest za kultowy, a dla Chucka Norrisa, który wcielił się w tytułową rolę, serial okazał się największym sukcesem w całej jego karierze.

Aukcja WOŚP 2021
Dodge Ram 1500 przeznaczony na aukcję WOŚP

Przedmiotem aukcji jest replika serialowego Walker Texas Ranger Truck, czyli Dodge Ram 1500, którym funkcjonariusz Cordell Walker (przyp. red. postać, w którą wcielił się Chuck Norris) poruszał się po bezdrożach stanu Teksas. Dziś Bracia Collins oraz firma JUAN wspólnymi siłami przywracają samochód do służby. Gramy w słusznym celu: dla 29. Finału WOŚP – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Bracia Collins poddali samochód renowacji oraz modyfikacjom, które w opinii Chucka Norrisa odpowiadają jego dzisiejszym potrzebom, w efekcie czego w aucie pojawił się nowoczesny i potężny system multimedialny. W samochodzie nie mogło zabraknąć także unikatowych dodatków, takich jak oryginalny scenariusz jednego z odcinków serialu czy wyjątkowe zdjęcie z podpisem Chucka, których wkomponowaniem we wnętrze pojazdu zajęli się specjaliści z firmy JUAN. Skrzynia umiejscowiona na tylnym rzędzie siedzeń została zaprojektowana z myślą o ewentualnym demontażu, tak aby w razie potrzeby mogła zdobić również dowolne wnętrze. Pod maską Dodge’a Ram 1500 drzemie silnik V8 Magnum o pojemności 5.9-litra, którego rasowe brzmienie wywoła emocje u każdego. Nie trzeba być fanem motoryzacji, aby docenić bulgot tej widlastej ósemki. 🙂

No Comments

Leave a Comment

*