Poznań Motor Show 2019

Poznań Motor Show 2020 już na wyciągnięcie ręki

Targi motoryzacyjne tracą na sile? Producenci samochodów jednogłośnie odchodzą, argumentując swoją decyzję tym, że wspomniana forma reklamy jest coraz bardziej nieopłacalna i przyciąga coraz mniej zainteresowanych? TAK wyglądało Poznań Motor Show w zeszłym roku i mówiąc absolutnie szczerze, podchodząc do tego zagadnienia statystycznie, rzeczywiście frekwencja była zauważalnie mniejsza, ale nie powiedziałbym, że miało to swoje odbicie w towarzyszących emocjach i frekwencji odwiedzających. Jak będzie w tym roku?

Poznań Motor Show 2019
Poznań Motor Show 2019

Tak, wybieram się na tegoroczne Poznań Motor Show – być może dlatego, że pasja do motoryzacji jest głęboko zakorzeniona w moich żyłach, a bardziej prawdopodobnie dlatego, żeby poobcować z rynkowymi nowościami. Póki co mamy na tapecie międzynarodowe targi w Genewie, toteż producenci nie chwalą się jeszcze asortymentem przewidzianym na Poznań, niemniej liczę, że wielu producentów tutaj nie zawiedzie. Zresztą, mam nadzieję, że będzie co najmniej porównywalnie jak rok temu.

Z informacji praktycznych: targi potrwają od 26 do 29 marca, gdzie pierwszy dzień został standardowo zaplanowany jako prasowy (dla mediów). Ceny biletów? Jeśli nie dokonaliście kupna w sieci, to pozostaje standardowe „okienko” na miejscu. Cena biletu jednorazowego to 27 (piątek i niedziela) lub 32 złote (sobota). Press Day jest zdecydowanie droższy – 500 złotych w godzinach 8-14, a poza tym obecność na oficjalnych premierach i bardziej kameralna atmosfera (po godzinie 14 już 130 złotych). Na miejscu tradycyjnie przygotowane atrakcje, strefa gastronomiczna i sporo ciekawych samochodów dookoła.

Do zobaczenia w Poznaniu!

AKTUALIZACJA: Poznań Motor Show 2020 odwołane, ale nie tak zupełnie, ponieważ organizatorzy ustalili nowy termin. Targi poznańskie mają się więc odbyć planowo w terminie 18-21.06., a powodem całego zamieszania jest oczywiście koronawirus.

Patryk Rudnicki

No Comments

Leave a Comment

*